Kontakt (1)

Kontakt

Kundsupport

Evelina Abrahamsson

Teamlead Kundsupport

+46 (0) 380 55 50 00

lg.order@pelly.eu

Åsa Adamsson

Kundsupport

+46 (0) 380 55 50 00

lg.order@pelly.eu

Louise Pettersson

Kundsupport

+46 (0) 380 55 50 00

lg.order@pelly.eu

Suzanne Bergman

Kundsupport/Projekt

+46 (0) 380 55 50 00

lg.order@pelly.eu

Marknad

Malin Hoorn

Marknadsansvarig

malin.hoorn@pelly.eu

Produktionsledning

 

Erik Lindblad

Produktionschef

+46 (0) 380 55 50 12

erik.lindblad@pelly.eu

Andreas Nilsson

Produktionsteknik

+46 (0) 380 55 50 09

andreas.nilsson@pelly.eu

Stefan Sundlöf

Produktionsberedning/Teknisk support

+46 (0) 380 55 50 13

stefan.sundlof@pelly.eu

Micaela Kullberg

Kvalitet, Miljö och Hållbarhet

+46 (0) 36 440 37 71

micaela.kullberg@pelly.eu

Daniel Israelsson

Eftermarknad

+46 (0) 380 55 50 10

daniel.israelsson@pelly.eu

Avtalsfrågor

Anna-Karin Halvardsson

Sales Director

ak.halvardsson@pelly.eu

Eric Forssell

Försäljningschef

eric.forssell@pelly.eu

Joel Gullbo

Key Account Manager

joel.gullbo@pelly.eu

Se vår katalog

Låt dig inspireras av våra olika produkter i vår senaste katalog. Bläddra i katalogen online eller ladda ner som pdf.

Redo att ta steget?

Boka ett möte