LG COLLECTION CARRARA 2899

Kontakt

För dig som är Företagskund och behöver komma i kontakt med någon av oss gällande offertförfrågan, projektaffärer, marknadsmaterial, avtalsfrågor mm.

Kundsupport / Innesälj
Offertförfrågningar, orderläggning och leverans, projekt

lg.order@pelly.eu 
+46 (0) 380 55 50 00

Kundsupport LG

Marknad & Kommunikation

Marknadsansvarig
Malin Hoorn
malin.hoorn@pelly.eu 

 

Malin Marknad LG

Produktion

Produktionschef
Johan Orrenius
+46 (0) 708 88 77 61 
johan.orrenius@pelly.eu 

Teknik- och Underhållschef
Andreas Nilsson
+46 (0) 380 55 50 09 
andreas.nilsson@pelly.eu 

Kvalitets- och Eftermarknadschef
Micaela Kullberg
+46 (0) 36 440 37 71
micaela.kullberg@pelly.eu 

Eftermarknad
Daniel Israelsson
+46 (0) 380 55 50 10
daniel.israelsson@pelly.eu 

Produktion

Inköp & Planering

Inköp- och Planeringschef
Joakim Lindell
joakim.lindell@pelly.eu 

Planering & Inköp
Kristin Lagerqvist
kristin.lagerqvist@pelly.eu

Inköp
Mats Tågerud
mats.tagerud@pelly.eu 

Inköp Planering

Avtalsfrågor

Sales Director
Anna-Karin Halvardsson
ak.halvardsson@pelly.eu 

Försäljningschef Skandinavien
Eric Forssell
eric.forssell@pelly.eu

 

Försäljning

KAM
Pierre Hagre
+46 (0) 730 55 15 06
pierre.hagre@pelly.eu

Account Manager
Sören Börefelt
+46 (0) 732 74 06 80
soren.borefelt@pelly.eu 

Account Manager
Denise Melin
+46 (0) 791 43 67 05
denise.melin@pelly.eu

 

Avtalsfrågor Och Sälj 231031

Se vår katalog

Låt dig inspireras av våra olika produkter i vår senaste katalog. Bläddra i katalogen online eller ladda ner som pdf.

Redo att ta steget?

Boka ett möte