IMG 3238

Kontakt

Konsument
Försäljning sker via våra återförsäljare. Har du frågor om priser eller produkter? Vänligen kontakta någon av våra återförsäljare

Återförsäljare
Vid offertförfrågningar och beställningar kontaktar du oss via lg.order@pelly.eu

Projekt, Industrikund och hustillverkare
Kontakta oss här

Kontaktpersoner

Vill du få tag i någon hos oss? Välkommen att kontakta någon av oss som jobbar på LG Collection

Kundtjänst

Malin Sand

Kundtjänstchef

+46 (0) 36 333 19 68

malin.sand@pelly.eu

Åsa Adamsson

Kundtjänst

+46 (0) 380 55 59 47

asa.adamsson@pelly.eu

Evelina Abrahamsson

Kundtjänst

+46(0) 380 55 50 00

evelina.abrahamsson@pelly.eu

Suzanne Bergman

Kundtjänst/Objekt

+46 (0) 380 55 50 20

suzanne.bergman@pelly.eu

Marknad

Malin Hoorn

Marknadsansvarig

+46 (0) 36 333 19 65

malin.hoorn@pelly.eu

Säljare

Anna-Karin Halvardsson

Försäljningschef

+46 (0) 36 440 37 34

ak.halvardsson@pelly.eu

Eric Forssell

Key Account Manager

+46 (0) 701 56 54 20

eric.forssell@pelly.eu

Joel Gullbo

Key Account Manager

+46 (0) 768 51 87 80

joel.gullbo@pelly.eu

Frida Ekvall

Key Account Manager

+46 (0) 768 50 19 32

frida.ekvall@pelly.eu

Sara Vallström

Affärsutvecklande Säljkoordinator / Arkitektrådgivare

+46 (0) 380 55 50 08

sara.vallstrom@pelly.eu

Johan Näslund

Säljare Norr (Dalarna, Gävle och norrut)

+46 (0) 730 55 15 14

johan.naslund@pelly.eu

Nathalie Bäck

Säljare Stockholm/Mälardalen

+46 (0) 705 50 19 62

nathalie.back@pelly.eu

Sören Börefelt

Säljare Väst (Västergötland, Östergötland, Närke, Värmland)

+46 (0) 732 74 06 80

soren.borefelt@pelly.eu

Pierre Hagre

Säljare Syd (Skåne, Blekinge, Halland, Småland, Gotland)

+46 (0) 730 55 15 06

pierre.hagre@pelly.eu

Kvalitet, Miljö och Hållbarhet

Micaela Kullberg

Kvalitet, Miljö och Hållbarhet

+46 (0) 36 440 37 71

micaela.kullberg@pelly.eu

Produktionsledning

Erik Lindblad

Produktionschef

+46 (0) 380 55 50 12

erik.lindblad@pelly.eu

Kai Atterfors

Produktionsledare

+46 (0) 380 55 50 27

kai.atterfors@pelly.eu

Magnus Meurling

Produktionsledare

+ 46 (0) 380 55 64 46

magnus.meurling@pelly.eu

Andreas Nilsson

Produktionsteknik

+46 (0) 380 55 50 09

andreas.nilsson@pelly.eu

Stefan Sundlöf

Teknisk support/Produktionsberedning

+46 (0) 380 55 50 13

stefan.sundlöf@pelly.eu

Daniel Israelsson

Eftermarknad

+46 (0) 380 55 50 10

daniel.israelsson@pelly.eu

Se vår katalog

Låt dig inspireras av våra olika produkter i vår senaste katalog. Bläddra i katalogen online eller ladda ner som pdf.

Redo att ta steget?

Boka ett möte